Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Anódy pre prívod vody

Anódy pre prívod vody

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných Čína anódy pre výrobcov, priemyselná voda, a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné anódy pre prívod vody s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás. Princíp fungovania...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných Čína anódy pre výrobcov, priemyselná voda, a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné anódy pre prívod vody s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.

Princíp fungovania elektrolytické vôd premieňa elektrickú energiu na chemickú energiu elektrolytickým procesom. Oxidácia zníženie reakcie sa stane blízkosti elektródy elektrolytické bunky tak, že je čistená odpadová voda.


Tento spôsob liečby voda obsahuje priama oxidácia zníženie reakcie na elektródy a nepriame oxidačné reakcie zníženie medzi chemický výrobok generované blízkosti elektródy a výrobok vo vode, elektrické flotačného (od drobné bublinky generované procesom elektrolýzy sklá) a tak ďalej.


V oblasti anódy, organické v odpadovej vody, ktorý je len ťažko odbúrať a redukčný anorganické vyskytnúť oxidačné reakcie pri anóde je zaujatý prúd môže oxidovať na neškodné látky.


V regióne katódou toxických kovových iónov sú znížené na kov priamo alebo môžu zmeniť kovových iónov toxických vysoké valence do nízkej toxických kovových iónov znižovaním katódou. titanium electrode for industrial water
Poskytujeme zmiešané Metal Oxide (MMO) titánové anódy cez vyššie prevádzkové zásady pre zákazníka na splnenie ich požiadaviek.

Hot Tags: anódy pre priemyselné vody, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod, lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: