Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Anódy pre cirkuláciu vody

Anódy pre cirkuláciu vody

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných Čína anódy pre výrobcov obehu vody a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť lacné anódy pre cirkuláciu vody s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás. Cirkulujúcich odpadových vôd...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných Čína anódy pre výrobcov obehu vody a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť lacné anódy pre cirkuláciu vody s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.

Cirkulujúcich odpadových vôd rozdeľuje do morských vôd a sladkovodné liečby:

Morské vody liečebnú metódu: cez more elektrolýzy vody, chlórnan sodný a iné oxidačné látky vznikajú. Tieto látky môžu zabiť larvy morské organizmy a spóry zabrániť morských organizmov prílohu. Keď cirkulujúce vodná fajka funguje ako katóda, môžete chrániť katóda a antikorózne a proti zanášaniu funkciu. Systém elektrolýzy vody mora na cirkuláciu vody bol široko používaný v prímorskej elektrárne, morské záťažovej vody a iných oblastiach.

Spôsob spracovania sladkovodných: elektrolýzou sladkovodné, vysoká koncentrácia hydroxidu vzniká v blízkosti katódy; Tieto hydroxidy sú ľahko kombinovať s minerálmi a zrazenina. Voda je zmäkčená tohto procesu. Anódy vznikajú hydroxylových radikálov, ozónu a chlóru a tieto látky môžu sterilizovať. Tento elektrolytický vodný systém bol široko používaný v oblasti vnútrozemskej elektrárne cirkulujúcej vody systém, centrálnu klimatizáciu cirkulujúcej vody, a veľké priemyselné cirkulujúcej vody a dezinfekcia priemyslu.

Anode For Water Circulation Treatment

Tejto anódy pre sladkovodné poskytovaných našou spoločnosťou má vysoké kyslík evolúcie, vytvárajú hydroxylové radikálne, ozón a iné oxidačné látky. Tento produkt je vysoko efektívne, dlhá životnosť, široko používané v sladkovodných obehu vody, prívod vody zmäknúť a dezinfekcia priemyslu.

Anódy pre cirkuláciu vody možno žiadať Klimatizácia vody cirkulujúceho systému, elektrárne cirkulujúcej vody atď.

Hot Tags: anódy pre cirkuláciu vody, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: