Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Flexibilné anódy

Flexibilné anódy

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov Číne flexibilné anódy a s profesionálne factory sme schopní poskytnúť vám lacné anóda flexibilných, flexibilné lineárne anóda s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás. Vodivosť vodivé...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov Číne flexibilné anódy a s profesionálne factory sme schopní poskytnúť vám lacné anóda flexibilných, flexibilné lineárne anóda s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.

Vodivosť vodivého polyméru a odolnosť proti korózii sú dva najdôležitejšie charakteristiky, taktiež veľmi dôležitým kritériom pre normálnu prevádzku a dĺžku života. Testovaním objem odporu a elektrolytické posilniť život riadiť tieto dva parametre.
Flexibilné anódy na základe špeciálnych vodivej uhlíkovej černe polymér nano kompozitné (ELPA séria)

flexible anode

MMO/Ti náterových technológií (ELTA série.)

flexible anode

Tento druh flexibilné anódy sa nové funkčné polymerické materiály. Polymér flexibilné anódy #39; s tvarované ako kábel, použitie plietol medených drôtov byť dirigent, pokryté vodivými polyméru, obaja hrali uvoľnenie aktuálne, a tiež hral rolu chemickej korózii. Meď trubičkové zabezpečuje nízky odpor a vodivosť polymér zabezpečuje vysokú odolnosť voči pripojiť na zem, aby medeného jadra aktuálne dostanete do zeme krok za krokom. S cieľom vytvoriť jednotné elektrické pole, náplň s carbon vietor okolo anóda flexibilných zlepšiť anódy pracovného prostredia, zníženie odporu Zeme rozšíriť anódy život.

flexible anode

TYP ELPA listu:

Dátum položky produktu

Index

Max pracovný prúd (v pôde)

52 mA/m (bez koksu anódy posteľ)

82mA/m (s koksu anódy posteľ)

Max pracovný prúd (vo vode)

7Mpa 10mA/m

Tlak konštantný vody

Min teplota inštalácie a skladovanie

-18 ° C

Min. polomer ohybu

500mm

Vonkajší priemer

38 mm

Hmotnosť

1,5 kg/m

Dĺžka výrobku

472 ± 30 m

Prispôsobiteľné

Chemické stredné máčať test

NaCllt 3%, 1% za ASTM D-543

3% Na2SO4lt, 1%

3% NaOHlt, 1%

Aplikácia:

Flexibilné anódy úspešne pracovať v rôznych aplikácií, ale sú jedinečne vhodná dodať cielené protikorózna ochrana v preplnených zariadenia prostredí – vrátane retrofity a novostavby. Všadeprítomná medi uzemnenia lôžok a pochovaný štruktúr, prirodzená väčšina procesom zariadenia a elektrárne, často negatívne ovplyvniť CP systémov. Preplnených podzemí prostredí spôsobiť ťažkosti s udržiavaním elektrickej izolácie a štít katódového prúdu štruktúra je zameraná na ochranu. Naše flexibilné systémy anódy sú určené pre closeproximity inštaláciu, znižuje straty z bežnej, zabezpečovaní dôkladnej súčasné rozdelenie a poskytuje väčšiu spoľahlivosť počas životnosti potrubia rastlín. Flexibilné anódy sa možno účinne chrániť potrubia a iných štruktúr napriek týchto komplikujúcich faktorov. Môžu byť použité ako komplexné riešenie pre ochranu všetkých štruktúr určených na ochranu alebo ako priame riešenie na sanáciu týchto osobitných oblastiach neprijíma dostatočné ochranné prúd z existujúceho systému katódová ochrana.

Hot Tags: flexibilné anódy, flexibilné lineárne anódy, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: