Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Categories

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Titánové anódy v elektrolytických ťažba kovov

Elektrolytické ťažba kovov je spôsob, ako vytvoriť čistý kov, ktorý redukcia reakcie kovových iónov sa extrahuje v elektrolytu po čistení liečbe, má miesto na povrchu katodická kovu s vysokým potenciálom.


Na výrobu neželezných kovov môže priamo získané z extrakcie čisté kovy elektrolýzou a môžete preskočiť strednej postupu tavenia hrubé kovové. Rozmerovo stabilné anódy sú používané v tomto procese veľa v kovových rafinačný priemysel. Elektrolytické metalurgia v mokrom metalurgický priemysel má veľký podiel. Týmto spôsobom, neželezné kovy, Zn, Cd, Cu, Mn, Co, Ni, Cr a tak ďalej, sú produkované elektrolytické metalurgie. Elektrolytické extrakcia môže vykonať v roztoku chloridu, síranu a zmiešaného roztoku chloridu a sulfát.

Aplikácia titánové anódy v elektrolytických metalurgia:

Elektrolytické ťažba neželezných kovov sa môže vykonať v chloridu elektrolytu, sulfát elektrolytu a chlorid sulfát zmiešané elektrolytu. To si vyžaduje dobrú stabilitu anódy, koróznu odolnosť, dlhú životnosť a dobré electrocatalytic činnosť znížiť anódy reakcia nad potenciálom a tank napätia. Je ťažké si vybrať vhodný anódy materiály pre ťažbu kovov z elektrolytickej metalurgie. V posledných rokoch, titánové anódy široko aplikovaný na oblasti kovy rafinérske.

Aplikácia elektrolytické metalurgia:

Elektrolytické extrakcia volfrámu, nikel, kobalt, mangán, chróm, zinok, kadmium

Elektrolytické extrakciu medi vysokej extrakčnej

Elektrolytické ťažby drahých kovov a zotavenie

Medené depozície plošných spojov leptanie riešenie

Elektrolytické metalurgia v troch rôznych riešení:

1. elektrolytické extrakcie kovov z roztokov chloridu

Roztok chloridu bola došlo predovšetkým na anóde v elektrolýzy roztoku chloridu sodného. Titánové anódy vrstva má vlastnosti potenciál nízky chlóru, dobrú elektrickú vodivosť, silnú odolnosť, dlhú životnosť a tak ďalej. Po tom elektródy modifikácie, Elade spoločnosť môže ďalej zlepšovať anódy potenciál kyslíka evolúcie a predlžujú životnosť anódy.

2. elektrolytické ťažby kovu z roztoku síranu

Elektrolytické kovu v roztoku síranu potrebuje anóda s týmito funkciami: vysoká electrocatalytic aktivita, dobrú elektrickú vodivosť a dlho služby life.Compared s olova striebornú anódu, titánové anódy má lepšie elektrickú vodivosť a bunky napätie môže zníži o 0,5 V. Má vlastnosti úspory energie a zníženie spotreby a nečistôt katódy výrobku je nízka, a kvalita výrobku možno účinne zlepšiť. Ako nerozpustné anódy, nemá žiadne znečistenie životného prostredia a je ekologicky šetrný výrobok.

3. ťažba kovov zo zmiešaného roztoku chloridu a sulfát

Keď zmiešaný systém elektrolýzy roztoku chloridu a sulfát funguje, anóda evolutes chlóru a kyslíka v rovnakom čase a anódy je v náročnejších pracovných podmienok a odolnosti proti korózii materiálu je vyššia ako jednotný systém slaná. Spoločnosť Elade vyvinula titánové anódy gradient kompozitné náterom, ktorý je vyrobený pre kovové rafinérie v zmiešaného roztoku chloridu a sulfát, za tejto podmienky titánové anódy ukazuje dobrý výkon. Napríklad vo výrobe kobaltu, pracovného života môže dosiahnuť až 1 rok, a v podstate vyriešiť problémy s koróziou.

Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: