Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Categories

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

MMO titánové anódy pre elektrolytickú výrobu kovov

V prevádzkach na elektrolytickú výrobu priemyslu, oxid olova anódy a zmesi oxidu kovu (MMO) anódy sú dva bežné možnosti. Však vedú uhličitého anódy sa nachádzajú tieto nevýhody: ťažké znečistenie životného prostredia, vysoká spotreba energie, krehké, sotva vyrobiť do rôznych tvarov, lakovanie, je ľahko klesať.


Životného prostredia, zvýšenie a prísne kontroly znečistenia, MMO anódy sa stal široko používané v priemysle kovové elektrolytickú výrobu pretože táto MMO titánové anódy pre elektrolytickú výrobu kovových ponúkajú čistejšie energie alternatívne a významné úspory cez oxid olova anódy.

Táto MMO anódy sa výhradne používajú kovové obnovenie systému. Systém sa skladá z depozície elektrolytické bunky na katóde, v kove ktoré chcete získať. MMO potiahnuté titánové anódy , sa ponorí do fluidné nevodivého častíc, zabezpečíte, že existuje vysoká úroveň hromadnej dopravy a nízke požiadavky na napájanie. Kovové obnovenie systému sa používa pre účinné zachytávanie kovov zo zriedených roztokov, kde nemôžu byť považované za konvenčné elektrolýzy.

Kovy, ktoré môžu byť vrátené touto metódou sú meď, nikel, zinok a kobaltu a používa pri vymáhaní založenej na kyanide elektrolytov, zlata, striebra, medi, zinku a kadmia kyanid elektrochemicky zničený, vďaka posilnenej anódy efektívnosti. Dosky rôznych kovov, rôzne napätia takže aplikácie, ak rôzne napätia umožní všetky kovy vymôcť od zmiešané kovové odpadových vôd.

Elade je schopný poskytnúť nový anódy a medzi nátermi a servis pre anódy sa používa pre všetky tieto procesy, najmä formulácie náteru na síran, bol navrhnutý na dlhú dobu a nízkou spotrebou energie.Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: