Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Categories

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

MMO titán vody ohrievač anódy

Ohrievače vody, alebo vodu vždy prísť s sacrificial anódy, ako horčík alebo hliníkové tyče a thay sú najčastejším typom. Avšak, tam sú niektoré zjavné nevýhody týchto anód na sacrificial, napríklad: veľký objem, krátku životnosť a sú bezmocní s páchnuce vôňu.

Pohon anódy, ktoré zvyčajne je MMO titánové anódy. To rieši tieto problémy a to sa stáva trend pre ohrev vody a vodnej nádrže. Táto MMO titánové anódy pre ohrievač vody môže byť trvalé nahradenie obetné jeden. Nahrádza obetné reakcia kŕmenie elektrický prúd do nádrže ako elektródy. Zariadenie sa zapojí do zásuvky v stene. Odporúčame ich často zapáchajúca voda situácie, kde sacrificial anódy nemusí pomôcť.

Zmiešané Metal Oxide (MMO) titánové anódy funguje ako pomocné anódy, ohrievač vody, alebo vodu funguje ako katóda, ktoré tvorí systém ochrany vody ohrievač vody, ktorý taktiež služby ako vedenie stredné. Keď elektriny cez elektródy, Cl-vo vode pohybuje smerom k anódy a koncentrát, Cl-strane katódy sa stane riedenia. Ohrievač vody nádrže ako katóda redukčnej prostredia, to skrátiť rýchlosť korózie nádrže a rozšíriť jeho životnosť.

Pre MMO titánové anódy pre ohrev vody , zvyčajne je MMO drôt anódy, pretože je to malý objem a menej v hmotnosti. Síce MMO titánové anódy pre vodné nádrže zvyčajne MMO tyč anódy sa napätie pre vodné nádrže je väčší ako ohrievač vody. Platinovaného anódy tiež môžu byť použité pre vodu, ale je to ďalšie hodnotné ceny.

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov anódy vody ohrievač Čína, a s profesionálne factory sme schopní poskytovať vysokú kvalitu vody ohrievač anódy dobré cena. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.


Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: