Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Oxid olova elektródy

Oxid olova elektródy

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov Čína oxid olova elektródy a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné oxid olova elektródy, Pbo2 elektródy s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás. Titán založené olovo...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov Čína oxid olova elektródy a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné oxid olova elektródy, Pbo2 elektródy s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.

Titán založené oxid olova (Ti/PbO2) anóda je anóda vrstvou PbO2 Ti podkladu. Má dobrú odolnosť proti korózii, vysoká overpotential reakcie kyslíka evolution, silná schopnosť oxidácie vo vodnom roztoku elektrolýzy, veľké prúdové hustoty, vhodné pre všetky druhy kyslíka evolution systému podmienky, ktorý teraz bol široko používaný v galvanizácia, hydrometalurgie, Čistenie odpadových vôd, katódová ochrana a iných oblastiach.
Ti/PbO2 anódy je základný kov anódy, jeho výrobné náklady je nižšia než tradičné ušľachtilého kovu elektródy, napríklad zmiešané kovové oxide(MMO) elektródy, platinovaného titanium elektródy, atď.

 lead dioxide (TiPbO2) electrode


Vysoký výkon:
1. vysoká overpotential kyslíka vývoj reakcie, silná schopnosť oxidácie;
2. môže byť použitý pod vysoké prúdové hustoty, vysoko aktuálna účinnosť, dlhú životnosť;
3. dobrá odolnosť proti korózii, vyššiu stabilitu silnej kyseliny H2S04 alebo HN03;
4. Ti/PbO2 anódy, vzhľadom na tradičné grafitové elektródy, má ľahšie opracovanie, väčšia pevnosť, lepšiu odolnosť proti korózii, dlhšiu životnosť, nižšiu spotrebu energie, bez expanzie a strhnite došlo v grafitových elektród, tam je žiadne riziko zvýšenia obsahu uhlíka v archivovaných kovových výrobkov na katóde;
5. v porovnaní s tradičnej olovené anódy, Ti/PbO2 anódy výhoda spočíva:
(1) jeho sila je silnejšia, hmotnosť je ľahšie, nie je ľahké deformácie počas používania, môžete udržiavať vzdialenosť pomerne pevné elektródy, nižšie napätie bunky, šetrí elektrina, elektróda práce je viac stabilný, vyhnúť sa hospodárske straty spôsobené častú údržbu zákazníkovi, znížiť intenzitu práce pracovníkov;
(2) silnú odolnosť, dlhú životnosť, použitie procesu oxidu olova zrušenie kurzu je nízka, znečistenie katódou výrobkov je mierne;
(3) korózia mechanizmus Ti/PbO2 anódy a viesť anóda je rôzne. Keď olovo anódou sa používa v systéme kyseliny sírovej, jeho povrchu vytvára vrstva olova oxid tenký film, čo môže spomaliť korózii anódy. ale film je voľná, používané najmä v elektrolytov obsahujúce malé množstvo chloridových iónov, film je viac náchylný k prepichne, narušené a odlepovať; exponovaného povrchu olova v hlbokej vrstvy naďalej oxidujú a tvoriť nový film, opäť prerazila, Cyklistika týmto spôsobom urýchlenie korózie anódy. Však Ti/PbO2 anóda je vždy elektrochemickej korózii došlo na nátery oxid olova v práci, môže udržať nižšiu anóda s rýchlosťou korózie, preto anódy má relatívne dlhú životnosť.
6. v porovnaní s tradičnými MMO elektródy a elektróda Platinová titán, výkon Ti/PbO2 anóda je blízko k že tradičné elektródy, cena Ti/PbO2 elektródy je lacnejšie, menej počiatočné investície, údržba je pohodlná.

Lead Dioxide electrode( PbO2 anode)Aplikačné oblasti
1. hydrometalurgie priemyslu majú niekoľko elektrolytické pracovné prostredie, napríklad chlorečnan elektrolýzy, sulfát systém elektrolýzy, chlorečnan a sulfát zmiešaný systém elektrolýzy. Ti/PbO2 anódy sa vzťahuje na:
(1) v systéme kyseliny sírovej, elektrolytické príprava rôznych neželezných kovov, napríklad nikel, kobalt, meď, zinok, mangán, DIČ, atď.;
(2) v kyseliny sírovej systém, ktorý obsahuje malé množstvo chloridových iónov, elektrolytickú výrobu neželezných kovov.
2. v silný roztok kyseliny ako sú kyselina chrómová riešenie atď, pokovovanie chrómu a pokovovanie chróm pre cín-free oceľového plechu v železiarskeho a oceliarskeho priemyslu.
3. vypracovanie perchromate, chloristanu, jodistanu a ostatné anorganické zlúčeniny cez Elektrolytická metóda.
4. elektrolýza odpadových vôd, chemická spotreba kyslíka (CHSK) a biologická spotreba kyslíka (BSK) spĺňajú emisné normy.
5. ekologické elektrochemické syntézu.
6. Nasaïte drahý platinový anódy pri výrobe ozónu prostredníctvom elektrolýzou metódu.

Výhody našich produktov

1. berúc rozšírený titanium oka ako základný materiál, nízka hmotnosť, vysoká pevnosť;
2. Ti/PbO2 anódy pomocou Ti oka ako substrát môže znížiť Prietokový odpor elektrolytu, zlepšiť účinnosť súčasných, najmä pod vysoké prúdové hustoty môžu účinne zabrániť anód z prehriatia.
3. prechod vrstva spekané vďaka novej receptúre zlepšenie vodivosti anódy, zvýšiť prídržnosť náterov a substrát účinne zabrániť substrát pasivácia, zníženie napätia buniek a predĺžiť životnosť anódy.
4. pomocou dopingu, kompozitné pokovovanie technológie atď účinne znížiť vnútorný stres povlaky, zabránilo pádu v prevádzke náterov a zvyšujú stabilitu anódy a životnosť.

Hot Tags: oxid olova elektródy, elektródy Pbo2, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: