Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Categories

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Domov > správy > Obsah

Muž so silnou vierou

Chengbin Jiang pochádza Lanzhou mesto a absolvent technických stredných škôl. Začal pracovať v Elade v roku 2008. Ako slávny stolár, jeho hlavnou úlohou je, aby drevený box pre tovar doručiť. V roku 2013 získal vynikajúce exployee Elade.

Dlho tu pracujem a vynikajúci výkon, spolupracovníkov mu zavolať majstra Jiang. Vedúci výroby vysoko myslia o ňom, tu sú niektoré komentáre od neho:

"Jiang je duchovný model tesár. Veľmi miluje svoju prácu a má veľmi silný zmysel pre zodpovednosť. Je veľmi prísne woodenbox robiť a snaží sa robiť to lepšie a lepšie. Bez ohľadu na to, keď jeho pracovný postoj je vždy dobré. Nemá rád ľudí, ktorí tvrdo pracovať a ukazuje jeho malíček na to. Týmto spôsobom môžeme pochopiť ho lepšie.

S 8 rokov pracuje v Elade, prax je perfektný - nie je dosť silný, aby popisovať jeho zručnosť a skúsenosti. Avšak, on ešte nepoužíva elektronický stroj odhadnúť. Namiesto toho, on používa pravítka na meranie veľkosti tovaru a berie vzdialenosť dopravy do úvahy, aby sa konkrétne údaje o rozmeroch. To nielen garantuje kvalitu drevenej krabici, ale tiež nie na odpad materiálu a spôsobiť príplatok dopravy pre klientov.

Dostali sme nikdy negatívne komentáre o woodenbox, ktoré on robil. Jedným slovom, ja mu verím a som spokojný s jeho prácou."

Vo svojom voľnom čase, jeho najväčším koníčkom je čítanie knihy. On je muž so silnou vierou a vychutnať múdrosť, vášeň a teplo z knihy. Má niektoré slová, ktoré podporuje sám a jeho spolupracovníkov. Niektoré sú uvedené:

Ponuka 1: Dobré plány a udržať prácu, bude v poriadku.

Ponuku 2: nikdy sa nepozerajte dole opon malé veci, ktoré vyzerá jednoducho.

Citácie 3:Work ťažké, zaručujú kvalitu, potom príde klientov úsmevy. Sme hrdí na to, a Elade má lepšiu budúcnosť.

Ponuku 4: zjednotiť a stojíme. Rád pomohol a ďalšie, pomôžte mi, týmto spôsobom, problémy sa ľahšie riešiť.

Citácie 5:Where tam je vôľa, tam je cesta.

Okrem čítania, majster Jiang tiež miluje tanec, na prechádzku, hrať badminton a cestovanie atď. V dvoch spoločnosť Gala, mal skvelé tanečné show. Mimochodom, snažil len raz a naučil úspešné zalyžovať.


Muž so silnou vierou, je predurčený k tomu mať pokojné a slnečné srdcom jasný smer, má nielen achivements v práci, ale tiež má svoj život naplno.

Spoločnosť so silnou vierou, je určený na riešenie problémov, nielen stáva top jeden riadok, ale tiež pomáha klientom plniť svoje sny!

Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: