Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Categories

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Domov > správy > Obsah

Zamilovať sa Elade

V novom roku"sgala 2016, Min bola udelená "vynikajúci nový zamestnanec". On bol trochu prekvapený a myslel, že on nemal lepší výkon pri práci než ostatní v tomto aktívne a pozitívne pracovné prostredie. Skutočne sa zdá, zrozumiteľný a krásne.

Min sa narodil v roku 1989 a dostal jeho vysokoškolské vzdelanie v čase vojak. V apríli roku 2015 začal pracovať v Elade a pracuje veľmi tvrdo a inteligentný. Všetky úlohy usporiadané bol dobre ho a on tiež vzal počiatočné dokončiť niektoré úlohy, ktoré boli nie sú usporiadané.

Tu sú niektoré dialógy rozhovor:

Reportér: Aké sú vaše responsiblities v každodennej práci?

Min:doing povlak, a niektoré ďalšie príklad pomáhať work.for, dnes robíme nátery pre vane anódy (pyramída titánové anódy, mmo anódy, katódová ochrana, more platformu, anti-korózia, morská voda atď)

Reportér: zdá sa, že sa vám páči viac foriem práce.

Min:Yes, môžeme učiť a zlepšiť veľa.

Reportér: to je hovoril, že ste často ponúkajú pomoc na iných kolegov v továrni?

Min:Yes, to je good.last roku, sme mali veľké objednávky-selektívna Electrodeposition kovov (Aplikácia: elektrolýzy extrakt kov ako cooper). Budeme spoločne pracovať na jeden cieľ a cítiť oveľa bližšie dovnútra.

Reportér: ako sa cítite ako tu?

Min: som vzal trochu času zvyknúť si na to, a potom začal som milovať prácu. Máme dobrú náladu na prácu, viete, v dopoludňajších hodinách, môžeme spoločne urobiť upratovania a privítať nový deň, potešenie je mimo opis.

Reportér: práve v tomto bode?

Min:Haha, samozrejme že nie. Tu máme veľmi dobré sociálne podmienky. My sme podobný charactered ľudí. Raz objednávok sme sa uistite, že urobí dobre. A budeme radi diskutovať a spoločne riešiť problémy.

Reportér: Aký je váš plán pre budúcnosť?

Min:IT je čas, aby som sa usadiť. Mám v pláne pracovať lepšie tu a vychutnať si pocit achivement a nádej na lepšiu budúcnosť.

Reportér: haha, usadiť? Zamilovať si sa Elade dievča?

Min:hehe... (tvár začervenaná a usmial sa.)

Elade je pekná a atraktívne dievča, aj matka láskou pre jej zamestnancov a klientov. S vašej dôvery, sme na ceste a na tom lepšie ako včera. Vitajte prospešnej spolupráce s vami!

Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: