Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Categories

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Domov > správy > Obsah

Flexibilné anódy katódová ochrana technológie

Flexibilné anódy môžeme rozdeliť na dve kategórie: lineárne anódy na základe nano vodivé uhlíkové čierny kompozitný technológie a lineárne anódy na základe MMO/Ti povlak. Oba produkty sú používané pre dojem katodická ochrana pochovaný štruktúr, ako je pochovaný olej (plyn) plynovodov, podzemné nádrže, petrochemické kontajner atď s cieľom spomaliť korózii. Flexibilné anóde sa vyznačuje jednoduchú inštaláciu, vyplnený podporné zariadenia a rozumnú cenu.

Žiadosť obsahovať: 1. náter starnutia starých potrubí 2. Potrubné siete 3. Skladovacie nádrže 4. dlhé vzdialenosti, malé ihrisko rovnobežné potrubia 5. Vysoko odolný prostredia.

Flexibilné anódy, tiež volal lineárne anódy, je hlavne rieši problémy na katodická ochrana povlak, starnutie staré plynovody, teraz to je široko používaný v katodická ochrana potrubí a nádrží, zahŕňajú ropné a plynové potrubia prenosu, dnom nádrže skladovanie ropy, mesto plynovod a kanalizácia dopravu potrubia, tiež široko používané v metalurgii, voda liečba priemyslu. V normálnych pracovných súčasný rozsah, životnosť môže dosiahnuť viac ako 25 rokmi.

Po 5rokov technické inovácie a reformy práce, nové vedenie polymér pre pružné anóda je vyvíjaný a získal patent (č.: 20091035969.9). Výkon je odovzdaný funkcie testovania národnej kvality dozor a testovanie centrum pre elektrické káble a, technické parametre môžu plniť normy flexibilné anódy. Máme plný produktový rad flexibilné anódy, patrí oxid práškovej linke na plnenie.

Flexibilné anódy založené na špeciálny Nano vodivé sadze polyméru Composite(ELPA series)

Tento druh flexibilné anóda je nové funkčné polymerické materiály, je pochovaný typ pomocné anódy využívajú dojem katodická ochrana. Polymérové pružné anódy tvare kábel, medený drôt použitie plietol sa s vodičom, na ktoré sa vzťahuje vedenie polyméru, obaja hrali uvoľnenie aktuálne, a tiež hrá úlohu chemickej korózii. Meď práškový zabezpečuje nízky odpor a vedenie polymér zaisťujú vysokú odolnosť voči pripojiť na zem, aby medeného jadra aktuálne dostanete do Zeme krok za krokom.

S cieľom vytvoriť jednotné elektrického poľa, výplň uhlíka vietor okolo flexibilné anóda môže zlepšiť anódy pracovného prostredia, znižujú odpor Zeme, rozšíriť anódy život. Vodivosť vodivého polyméru a odolnosť proti korózii sú dva najdôležitejšie vlastnosti, ale aj veľmi dôležité kritérium pre normálnu prevádzku a dĺžku života. Môžeme prostredníctvom testovania objem odporu a elektrolytické posilnenie života ovládať tieto dva parametre. Môžeme tiež získať patent vodivého polyméru (patentu č.: 20091035969.9), náš flexibilný anódy projekt vyhral Národný fond veda a technológia inovácií malých a stredných podnikov.

Typ ELPA listu

Flexibilné anódy na MMO/Ti povlak technológii (ELTA séria)

Tento druh flexibilné anóda je založený na MMO/Ti anódy, prikryjeme vodivého polyméru s uhlíkom vánok vrece.

Flexibilné anódy zahŕňa štyri časti takto:

1. priebežné MMO/Ti drôt

2. kontinuálne vnútorný medený vodič

3. priebežné tkaniny vesty

4. koksový hrášok v mieste okolo anódy kábel

Cez sieťový kábel a MMO/Ti drôt anódy, použite metódu určitú vzdialenosť pripojenie plomba na dosiahnutie účelu kábel uvoľňovania a prenosu.

Kábel na prenos prúdu cez MMO drôt na uvoľnenie ochrany elektrickým poľom, tvoria kompozitné katódová ochrana pomocné anódy. Produkt má nasledujúce charakteristiky

1. nízky odpor medzi MMO vodičov a káblov.

2. Vysoká spoľahlivosť pripojenia

3. tesniaci materiál pripojenia má výborné zabezpečenie odolnosti a anti-aging.

4. nastaviteľné Max výstup

5. testovanie nana tesnenie škár.

Výhody analýzy na flexibilné anódy a tradičné anódy

Bežné pomocné anódy zem posteľ

Takmer 30 rokov domácich skúseností v oblasti regionálnej katódová ochrana dokázať, že anóda zem lôžko spôsobmi a umiestnenie je rozhodujúce pre úspech regionálnej katódová ochrana. Ak zem posteľ metódy alebo pozície distribúcie sú nevhodné, kufri potrubia nad rámec ochrany a blíži kovových konštrukcií bude intrusively. Potrubie koncentrovanej siete sa nedokážu ochrániť a iné oblasti nad ochráni.   Tradičné regionálne katódového pomocné anódy zem postele hlavne vo forme plytké, hlboké dobre anódy atď.

Plytké pochovaný anódy zem postele: plytké-pochovaný anódy zem postele je, že jeden alebo niekoľko anódy sú nainštalované podzemí 15 metrov hlboké vertikálne alebo horizontálne katódovej ochrany. Je to na ochranu konštrukcie s jedného geometrického tvaru, ako jediný diaľkových potrubí. Distribuované plytké anódy posteľ využiť na katódová ochrana oblasti stanice.

Hlboké-No anódy zem posteľ je typ postele zem že vertikálna montáž jedného alebo viacerých anódy v hlboko dobre dieru podzemné (zvyčajne väčšie než 15 metrov hĺbky), všeobecne používané v prostredí podmienky pôdny povrch vysoko odolný alebo úzke miesto, ktoré nemôže splniť plytké anódy zem inštalačný priestor postele a anódou požiadavky na odpor uzemnenia. Hlboké-No anódy zem posteľ má vysoké požiadavky na geologické podmienky podzemné vody, podzemné vrstvy odporu pôdy a tak ďalej.

Výhody flexibilný anódy

Flexibilné anóda je mäkké dlhému tvaru pomocného anódy, ktoré kábel anódy vyrobený z práškového uhlia výplň. To zahŕňa vodivého polyméru, oxidov kovov a zliatin platiny niób. Vodivého polyméru je prvej generácie pružných anódy, MMO flexibilné anóda je druhá generácia produktov. Dva typy anód majú podobný tvar ako aj účel a spôsoby použitia, ale štruktúra je v podstate rozdiel. V porovnaní s tradičné hlboko dobre anódy a distribuované anódy, flexibilné anódy má nasledovné výhody:

Potenciálne a aktuálne sú rozdelené rovnomerne, dosiahnuť efektívnejšiu ochranu.

Potenciál plynovodu tradičné distribuované anódy - kilometrov graf

Potenciál potrubia po flexibilné anódy - kilometrov graf

Flexibilné anódy blízko predmetu ochrany, vznášajú distribúciu rovnomerne spolu s potrubia a vydláždil cestu. Výstupný prúd je jednotná, primeraná ochrana aktuálne by mohli byť ponúknuté, aj keď vrstve antikorózne potrubia vážne poškodená alebo bola vystavená a ochranu alebo ochranu tiež možno zabrániť nedostatku. Malé straty súčasných a dlhý život, ktorý je výhodný pre zníženie výstupu systému a ponúknuť energetickú účinnosť katódovej ochrany.

Ale tradičné grafitovej anóde a súčasné titán trubice anódy reťazec efekt distribučné ochrany z dôvodu, že sa nesmie šíriť spolu s produktovody.

Výstavba pohodlne

Flexibilné anóda je umiestnená vedľa rúry na ochranu potrubí, môže znížiť súčasné straty, zlepšiť efektívnosť súčasnej ochrany. Spotrebiteľského balenia koksový hrášok flexibilné anóda môže uložiť kroky pochovať anódy postele. Napríklad pomocou kábla, ktorým zariadenia zahrabať. Vonkajší kryt flexibilné anóda je plátno ochrannej vrstvy, ktorá je anti-trecie a kyselinovzdorného alkalických, nie je potrebné sa starať o oblečenie v doprave, bezpečnosti skutočného pracovného života. To má viac výhod ako MMO povlak anódy. A flexibilné anódy nemá žiadny vplyv na poli katódová ochrana, keď potrebuje obnoviť alebo rozšírenie.

Takže si flexibilitu pozitívna elektróda ochranu potrubia komplikovať Čistá práca, sa vyhnúť "rušenie, štít" problém. V rovnakom čase, obtiažnosť projektovej dokumentácie a vykonanie môže byť znížená nesmierne, je ľahké na zabezpečenie úspechu misie sadzba pre realizáciu projektu. V súčasnej dobe, že sa pružnosť pozitívna elektróda s ochranou komplikovať Čistá práca potrubia je trend.   Pretože majú mnoho bezkonkurenčnú znak pre flexibilitu pozitívna elektróda, bude rozvoj a uplatňovanie smer záporná elektróda ochranu oblasti potrubia komplikovať Čistá práca.

Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: