Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Platinové elektródy vodíka bohaté vodné ionizátor

Nízka hmotnosť; Nerozpustné, bezpečný non-jedovaté; Výborná vodivosť; Dlhá prevádzková životnosť, žiadnu údržbu.

Voda je nevyhnutnou zložkou ľudského tela, ale 99,9% Earthand #39; s dostupných vodných zdrojov chýbajú z vodíka. Vody bohaté na vodík, ktorý môže pomôcť ľuďom odstránenie voľných radikálov, je málo. Je to kvôli bohaté na vodík mávypiť veľké množstvo vody #39; s antioxidačnými vlastnosťami a nedostatok, výrobu vodíka-bohaté vody je potrebné.

Elektrolýza vody, ktorá je, voda vytvára vodík a kyslík pomocou napájania jednosmerným prúdom. Niektoré vodíka sa rozpúšťa do vody prebieha elektrolýza a je tvorený vody bohaté na vodík. Vody rozpustí má silné zníženie schopnosti, to môže neutralizovať tele Ana #39; s krvou a buniek reaktívnych kyslíkových druhov (voľné radikály), odstrániť voľné radikály v pokožke tela, aby sa zabránilo kože v rámci siete fibrín poškodení, tak, že koža je chránená. To tiež má tieto funkcie, ako je bielenie, schudnúť, zlepšiť metabolizmus lipidov, liečenie chorôb a iné účinky.


Základná časť vodíka elektrolýzou zariadenia je elektrolytické bunka, kým elektróda je kľúčom k elektrolytické bunky. Ako oblasť anódy je silný kyslého charakteru počas elektrolýzy, elektródy musia byť kyselina a korózii odolný. Preto nemôže používať niklu, železa a iné lacné materiály, ale používať platinového elektródy.

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je profesionálny výrobca platinovými elektródami s 30 rokov odborných skúseností. Platinové elektródy Elade vyrábané pre bohaté na vodík cup sú silné koróznu odolnosť, stabilný výkon, vysoký výstupný prúd hustota, nízkym pracovným napätím a dlho pracovného života postáv.

Parametre platinové elektródy, bohaté na vodík a vodné ionizátor:

Substrát materiál: Gr1 Ti

Elektródy stĺpca:Gr1 Ti

Elektródy stĺpci pripojenia: zváranie, zváranie alebo skrutka fixácie

Lakovanie: vysoká teplota spekania

Zloženie náteru: platinum

Hrúbky povlaku drahých kovov: 0,25-5 μm

Prevádzková teplota: ≤ 65 ℃

Prevádzkové pH: 2-12

Prevádzkové prúdová hustota: ≤ 2000A / m2

Vrstva funkcie: Platina a titánu substrátu spolu s pevnú a stabilnú výkonnosť, hustota prúdu vysoký výkon, dlhá životnosť

Tvary: pletivo, tanier, rúrkovité, tyč, drôt, alebo prispôsobené

Výhody:

Vysokú odolnosť proti korózii, celoživotná prevádzková životnosť anódy rozmerné stabilný, nerozpustný elektródy, vysoké prúdové hustoty, nízke prevádzkové napätie; nízka spotreba energie, vysoká výrobná kapacita; DSA svetlo hmotnosť, znížiť intenzitu práce; opätovne použiť základný kov titánu.


Test:

Štandardný: andquot; elektrolýza vody stroj CAS124-2007andquot; andquot; elektrolytické bunky anódy vrstva HG / T2471-2011andquot;

Podmienka: 0.5mol / H2SO4; teplota: oC (40±1); anódy aktuálnej hustoty: 2.0a / cm2, cm2 povrchovej plochy: 1,0 anódy, vzdialenosť elektród: 1.0 cm

Priľnavosť: utrite povrch elektród filtračný papier bez cudzieho materiálu;

Jednotnosť: Röntgenové fluorescenčné spektrometer ≤ 10%


Aplikácie:bohaté na vodík poháre, poháre na vodu elektrolýzy; generátory bohaté na vodík;

Upozornenie:

1. chrániť povrch náteru proti poškriabaniu, kolízie, brúsenie v procese prepravy alebo inštalácia zabrániť olej, silné korozívne látky, deformácie a iné účinky na titán elektródy.

2. aby sa zabránilo skratu medzi anódou a katódou, by nie opačnom smere elektródy.

3. v súlade s normami prevádzky, prúd je príliš veľký, je napätie príliš vysoké, náhle zapnutie vypnutie, koncentrácia roztoku je príliš vysoká, teplota, nečistota iónov a ďalších faktorov ovplyvní povlak titánu elektródy efekt.


Hot Tags: platinové elektródy vodíka bohaté vodné ionizátor, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: