Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Chlorid strieborný referenčná elektróda

Chlorid strieborný referenčná elektróda

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných Čína chlorid strieborný referenčná elektróda výrobcov, a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné chlorid strieborný referenčnou elektródou, Ag/Agcl referenčnej elektródy s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodnej...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných Čína chlorid strieborný referenčná elektróda výrobcov, a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné chlorid strieborný referenčnou elektródou, Ag/Agcl referenčnej elektródy s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.


Chlorid strieborný referenčná elektróda, (rovnako ako Ag/AgCl referenčnej elektródy) je kov striebro potiahnuté chlorid strieborný napustenou chloridu draselného alebo kyseliny chlorovodíkovej.

Chlorid strieborný referenčná elektróda je rozdelený do dlhodobých chlorid strieborný referenčná elektróda a prenosné chlorid strieborný referenčná elektróda. Je stabilná za vysokých teplôt a má vynikajúce elektrochemické stability funkciu.

Pretože jeho shell je vyrobená z plastu, vysoká pevnosť, stabilne používa sa v mori, pôdy a iné zložité prostredie na dlhú dobu. To sa často používa v oblasti katódová ochrana a ďalších príbuzných odborov.


Hot Tags: chlorid strieborný referenčnou elektródou, Ag/Agcl referenčnou elektródou, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: