Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Swirl elektrolýzy anódy

Swirl elektrolýzy anódy

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov anódy krúživým pohybom elektrolýzy Čína, a s profesionálne factory sme schopní poskytnúť vám lacné swirl elektrolýzy anóda s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás. Swirl elektrolýza je nový...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov anódy krúživým pohybom elektrolýzy Čína, a s profesionálne factory sme schopní poskytnúť vám lacné swirl elektrolýzy anóda s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.

Swirl elektrolýza je nová technológia pre cenné kovové selektívne elektrolýzy, vhodný najmä pre nízku koncentráciu roztoku a komplexné zloženie roztoku separácie a čistenia v metalurgickom priemysle, ako aj elektricky oddelené ióny ťažkých kovov v odpadovej vode.


Swirl elektrolýzy technológie je efektívna metóda pre oddelenie a čistenie kovov. Konvenčné chlorid elektrolytickú výrobu, sám má neprekonateľné nedostatky vo výrobe, pretože chlór evolution sa stane na anóde elektrolytickú výrobu výroby, veľa ľudských a materiálnych zdrojov sú náklady na bezpečnosť, ale stále existujú nejaké pretečeniu do staveniska a výsledkom je neúčinné. Swirl elektrolýzy môžete tento problém vyriešiť výborne, nielen účinne zabrániť znečisteniu, ale aj zvýšenie efektívnosti electrodeposition.


swirl electrolyssi anode

Táto technológia v súčasnosti používajú v rôznych aspektoch, ako napríklad medi, zinku, niklu, kobaltu, olova, zlato, striebra, drahých kovov a odpadov vôd. Jeho vynikajúce výhody sú nasledovné:
(1) prenosné alebo modulu zhromaždenia;
(2) široké aplikácie;
(3) uzavretý okruh cyklu, bez emisií škodlivých plynov;
(4) Selektívna electrodeposition kovov;
(5) vysoké prúdové hustoty a efektívnosti obvodu;
(6) efektívne, vysoko-čistota elektrolytické extrakcie štíhle riešenie.


Rozmer stabilnej anódy pre elektrolýzu krúživým pohybom poskytovaných našou spoločnosťou, najväčšou výhodou je Rozmerovo stabilné s dlhou životnosťou, dobrá odolnosť proti korózii, odolnosť proti oderu a môžu byť opakovane znovu vrstva služieb; potenciál anódy sa dá v určitom rozsahu podľa požiadaviek zákazníka.


Hot Tags: Swirl elektrolýzy anódy, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: