Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Anódy ohrievač vody

Anódy ohrievač vody

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov anódy vody ohrievač Čína, a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné vody ohrievač anóda s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás. Nainštalovaný elektrický ohrievač vody môže unikať voda a...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd je jedným z popredných výrobcov anódy vody ohrievač Čína, a s profesionálne továrenské sme schopní poskytnúť vám lacné vody ohrievač anóda s dobrou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás.

Nainštalovaný elektrický ohrievač vody môže unikať voda a elektrina po použití na chvíľu, je to väčšinou z dôvodu, že horčík rod je spotrebované ale nenahradí času, vody ohrievača nádrže stali korózii a perforácie. Vo všeobecnosti elektrické vodné ohrievače horčíka prút musí vymeniť každé dva roky. Vzhľadom na rozdiely v kvalite vody, niektoré ohrievač vody môže spustiť z používania menej ako jeden rok. Krátka životnosť, častá výmena robí náklady zvyšujú. Zásada dôvod vody ohrievača nádrže korózie je Cl-korózia vo vode. Kvalita vody po celej Číne je iný a je ťažké nájsť metódu účinnú ochranu.

Water heater anode rod

Zmiešané Metal Oxide (MMO) titanium elektródy poskytovaných našou spoločnosťou ako pomocné anódy vody ohrievač pracuje ako katóda, tvorí systém ochrany vody ohrievač vody, ktorý taktiež služby ako vedenie stredné. Keď elektrina prejsť cez elektródy, Cl-vo vode pohybuje smerom k anóde a koncentrát, Cl-v katóde strane stane riedenia. Ohrievač nádrže na vodu ako katóda redukčný prostredia, to skrátiť rýchlosť korózie nádrže a rozšíriť jeho životnosť.

Hot Tags: vody ohrievač anódy, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: