Shaanxi Elade nový materiál Technology Co, Ltd
Kategória produktu

    Pridať: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Vodné ionizátor Poplatinované Titanium elektródy

Vodné ionizátor Poplatinované Titanium elektródy

Vodné ionizátor pracuje na princípe jednoduchého elektrolýzy. Akýkoľvek druh vodné ionizátor má dve elektródy do nádoby s dvoma komorami oddelené polo priepustnej membrány. Dve elektródy - pozitívne a negatívne, sú do dvoch samostatných komôr a prúd prechádza...

Vodné ionizátor pracuje na princípe jednoduchého elektrolýzy. Akýkoľvek druh vodné ionizátor má dve elektródy do nádoby s dvoma komorami oddelené polo priepustnej membrány. Dve elektródy - pozitívne a negatívne, sú do dvoch samostatných komôr a prúd prechádza cez nich. Ionizácia proces prebieha na prechode prúdu cez elektródy. Rozpustených minerálov si priťahuje buď pozitívne alebo negatívne elektródy, teda jednej z komôr bude mať kyslá voda, zatiaľ čo iné budú mať alkalickej vody. Alkalická voda je pre pitie účelu, keďže kyslá voda je pre dezinfekciu alebo sterilizáciu účely.

platinised titaium anode

Kľúčovým faktorom pre kvalitu vody ionizer je materiálu elektródy. Väčšina dobrý Ionizátory na trhu použitie elektródy vyrobené z platiny pokovované alebo zmiešané kovové povrchovou na grade 1 titanium. Titán sa nerozpúšťa v ionizovanej vody ako lacnejšie kovy ako je nerezová oceľ. 2G ionizátor používa grade 1 titanium elektródy s dobrý elektrický vodič pozlátená dlhovekosť postavené na posledných 10 rokov, ktoré budú tiež nerozpúšťa počas elektrolýzy. Nerezové bol použitý pre vodné ionizátor elektródy v neskorej 1980 a bol uznaný byť vhodným materiálom, pretože nemal trvať viac než pár rokov. Priemysel začal používať titánovým povrchom platinum alebo titánu základne potiahnutá zmiešané kovového oxidu v skoro 1990, pretože to bude trvať donekonečna.

water ionizer platinised titaium anode

Vodné ionizátor elektródy sú jednou z najdôležitejších zložiek, a to spadá do dvoch základných kategórií – byt alebo mesh, ploché dosky sú veľmi jednoduché a hladké, žiadne textúry. Len titánu dosku s platinovou vrstvou. Pletivo dosky prichádzajú v rôznych vzorov. Tieto dosky začínajú solídny kus high-grade titán, ktorý je potom tvarovaných v mnohých rôznymi spôsobmi. Akonáhle doska má boli "textúrou" je double-potiahnuté platinou. Pletivo elektródy sa používajú na základe vrstvy elektrickej vodivosti, ktoré naznačujú, že textúrou kovové povrchy sú lepšie vodiče elektriny ako ploché kovové povrchy, pokiaľ potiahnuté squaremeter sú rovnaké. To je dôvod, prečo väčšina novších vody ionizátor technológie teraz používa elektródy s nejakou oka dizajnu. Tam vrstva spadá do zmiešané kovové povrchovou a platiny, zmiešané kovového oxidu povlak elektródy je všeobecne dobrá vodivosť a menej drahé porovnať s Poplatinované titanium elektródy, pričom Poplatinované titánové anódy sú lepšiu vodivosť.


Hot Tags: vodné ionizátor Poplatinované titanium elektródy, Čína, výrobcovia, továrne, veľkoobchod lacné
Súvisiace produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: No.32, Chuanghui Road, nová Priemyselná zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefón: +86-29-83151667
 Faxovanie:86-29-88880927
 E-mailom:helen@sxelade.com
Share: